Turkey

basetrade global Turkey

Turkey

Basetrade Global, çelik, petrol & gaz ve inşaat sektörlerinde kullanılan birincil sanayi ürünlerinin ticaretini yapmaktadır ve bu ürünlerin kara ve deniz yoluyla küresel olarak taşınmasını sağlamaktadır.

 Basetrade Global’in operasyonları öncelikli olarak gelişmekte olan piyasalara odaklanmıştır. Endüstriyel malların üretiminde, enerji kaynaklarının daha kolay bulunduğu ülkelerde yer alarak, düşük maliyetli bir şekilde üretilm yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede Basetrade: dünya çapında müşteri tabanına en iyi ürünleri, uygun fiyatlarla saglar.

En dinamik ve en heyecan verici olan piyasalar gelişmekte olan ekonomilerdir. Ancak, hızlı büyüme doğasının gereği tedarikçi-müşteri ilişkileri, bazı zamanlarda müşteri hizmetleri, kalite ve şeffaflık açısından gelişmiş dünyadaki rakiplerinin gerisinde kalabilmektedir.

Basetrade Global’in kurumsal hedefi en iyi ürün ve tedarik piyasalarındaki rekabetçi fiyatlandırma ve gelişmiş piyasalarda bir standart olan yüksek servis seviyesini birleştirmektir. Bizler teknolojininin iyi kullanımı ve ortaklarımız ile müşteri tabanımızda şeffaflık yoluyla, hizmetin en yüksek seviyelerde olduğu bir kurum kültürünü yerleştrimeyi hedefliyoruz.

İngiltere’deki merkezinden ve BAE, Hindistan, İran ve Gürcistan’da bulunan ofislerinde faaliyet gösteren bizler, saygın büyük üreticiler ile ve sadece denenmiş, test edilmiş ve yetkili üçüncü taraflar yoluyla sertifikalanmış kurumlarla çalışmaktayız.